KUTSIKAD  
Varasemad pesakonnad
Kas ma olen valmis?
Kui palju maksab koerakutsikas?
Kutsika kasvatamisest
Kutsika sotsialiseerimisest
Juhiks saamine
Näitustel käimine
Samojeedi koerte karvahooldus
Jalutuskäigud külma ilmaga
Samojeedi koera kutsikad

 

12.02.2019 sündis samojeedi koerte pesakond,  4 isast ja 2 emast kutsikat. 

 


 

 

Ema: KENVENTAKI FAYETTE CARUSOE'S

Kinnitatud tiitlid: EST JCH, LVA JCH, LTU JCH, BALT JCH, RUS JCH, EST V CH, LVA CH, LTU CH, BALT CH

(Tähekiir White Carusoe & Dream Owl Xamba Yoshi And Us)

Düsplaasiauuring  AA/00
Silmad puhtad pärilikest haigustest ja goniaskoopiauuring leiuta


 Isa: NOX-POLI DAEDALIAN DAN 

Kinnitatud tiitlid: LVA JCH, LTU JCH, EST JCH, BALT JCH, LTU Junior Winner 2018, Riga's Junior Winner 2018, Ogre Junior Winner 2018, Kurzeme Junior Winner 2018, European res. Junior Winner 2018

(Nox-Poli One & Nox-Poli Florence)

Düsplaasiauuring AA/00
Silmad puhtad pärilkest haigustest ja gonioskoopiauuring leiuta

 

 

 

Koerte kasvatamise hobi toob kaasa suurt vastutust ja kohusetunnet oma kasvandike ees, aga samas ka palju rõõmu. Minu aretustöö eesmärk on olnud konkreetse tõu vastavus koeratõu tugevatele iseloomulikele omadustele. Aretuses olen kasutanud alati terviseuuringud läbinud ja terveid koeri.
Minu koerad on mulle eelkõige pere liikmed ja lemmikloomad. Aretustööga tegelen ainult siis kui on õige aeg oma koerte liine jätkata ja kui vajan midagi enda jaoks. 

 

Pakun eluaegset ja tasuta tuge kõikidele minu poolt kasvatatud koerte omanikele, et pererahvas ning kutsikad õnnelikult kokku kasvaksid ja üksteisest rõõmu tunneksid. Minu kutsikad on samuti ennekõike oma armastava pere liikmed ja lemmikud ning oluliseks pean kutsikale tulevikus tema elementaarse heaolu tagamist (turvaline koduaed ja puhkamiskoht, õige toit, õpetus, regulaarne liikumine, karvahooldus) ning tervise eest hoolitsemist (ussikurid, vaktsiinid, tervisekontrollis käimine). Millises suunas täpsemalt soovitakse koos koeraga areneda tulevikus (nt sportkoer, teraapiakoer, näitusekoer jne) seda otsustab iga pere juba ise. Aitan omalt poolt nõuannetega ja elan kaasa igale ettevõtmisele.

 

Nagu me kõik juba teame, siis lapsed jäävad alati emadele lasteks, olenemata nende vanusest ja asukohast..., niisamuti jääb iga koerakutsikas oma kasvatajale väikseks "karvaseks lapseks", kellest hoolitakse terve tema eluea jooksul. Olen alati valmis jagama nii rõõmu kui ka muret seoses oma kasvandikega. Üheskoos on kergem leida kiireid lahendusi võimalikele tekkivatele eriolukordadele (koer keeldub söömast, karvahooldusega on probleeme tekkinud või kui koer on ootamatult kaduma läinud jm). Olen ainult telefonikõne kaugusel!


Samamoodi olen valmis võtma oma kasvandiku igal ajal enda juurde tagasi, kui mingil põhjusel või teisel soovib pere koerast loobuda. Vajadusel aitan leida koerale uue kodu või lahendada tema käitumisprobleeme. Kasvatajana olen väljas selle eest, et minu kasvandikud elaksid pika ja õnneliku elu.

 

 

Agne Mägi

Kennel Silverwhite

 
 

  

 

UUDISED
Meil sündisid samojeedi kutsikad!
Kohtuvaidlus on lõppenud
Papillon Fideli ja Kaisa agility tulemused
Terviseuuringute tulemused
HUGO ja PÖMMU on uued Läti JCH ja CH